MC44BC374EJB
MC44BC374EJB NXP USA Inc.
MC44BC373.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC VIDEO MODULATOR 24TSSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Modulator
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V