Продукція > MOREK > MCB025AB12
MCB025AB12 MOREK
MCB025AB12.pdf
Виробник: MOREK
Category: Seals
Description: Gasket; EPDM; black; W: 9mm; H: 12mm; Panel thick: 0.8÷2.5mm
Body colour: black
Mounting: edge
Gasket material: EPDM
Type of mounting element: gasket
Panel thickness: 0.8...2.5mm
Width: 9mm
Height: 12mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Seals, Description: Gasket; EPDM; black; W: 9mm; H: 12mm; Panel thick: 0.8÷2.5mm, Body colour: black, Mounting: edge, Gasket material: EPDM, Type of mounting element: gasket, Panel thickness: 0.8...2.5mm, Width: 9mm, Height: 12mm.