MCC-CCU250
MCC-CCU250 MicroCare Corporation
CATSTKEU20SticklersBrochureEU200641.pdf
Виробник: MicroCare Corporation
Description: 2.5MM CLEANCLICKER 750 CLEANER
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.10" Dia (2.5mm)
Type: Cleaner
на замовлення 175 шт:
Написати відгук
Description: 2.5MM CLEANCLICKER 750 CLEANER, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.10" Dia (2.5mm), Type: Cleaner.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCC-CCU250 MCC-CCU250 Виробник : MicroCare microcare_09092019_CCU-Sticklers-Clickers-US-TDS-1-1635353.pdf Chemicals CleanClicker 750 2.50mm