Продукція > MULTICOMP PRO > MCC11B221K3AS6L-RH
MCC11B221K3AS6L-RH
MCC11B221K3AS6L-RH MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MCC11B221K3AS6L-RH - Keramikscheibenkondensator, 220 pF, 1 kV, ± 10%, Y5P, 6.35 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 6.35mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: Y5P
euEccn: NLR
Kapazität: 220pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: MCC Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1938 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MCC11B221K3AS6L-RH - Keramikscheibenkondensator, 220 pF, 1 kV, ± 10%, Y5P, 6.35 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 6.35mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: Y5P, euEccn: NLR, Kapazität: 220pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: MCC Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).