Продукція > MULTICOMP PRO > MCC11B472K2HS5L-RH
MCC11B472K2HS5L-RH
MCC11B472K2HS5L-RH MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MCC11B472K2HS5L-RH - CERAMIC CAPACITOR 4700PF, 500V, Y5P, 10%, RADIAL
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -30°C
Dielektrikum: Y5P
euEccn: NLR
Kapazität: 4700pF
Spannung (DC): 500V
Produktpalette: MCC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial Leaded
Betriebstemperatur, max.: 85°C
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1934 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MCC11B472K2HS5L-RH - CERAMIC CAPACITOR 4700PF, 500V, Y5P, 10%, RADIAL, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -30°C, Dielektrikum: Y5P, euEccn: NLR, Kapazität: 4700pF, Spannung (DC): 500V, Produktpalette: MCC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial Leaded, Betriebstemperatur, max.: 85°C, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).