Продукція > MULTICOMP PRO > MCC1C220J3AS6L-RH
MCC1C220J3AS6L-RH
MCC1C220J3AS6L-RH MULTICOMP PRO
2861401.pdf
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MCC1C220J3AS6L-RH - CERAMIC CAPACITOR 22PF 1000V, C0G, 5%, RADIAL
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: C0G / NP0
euEccn: NLR
Kapazität: 22pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: MCC Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial Leaded
Betriebstemperatur, max.: 125°C
directShipCharge: 25
на замовлення 8668 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MCC1C220J3AS6L-RH - CERAMIC CAPACITOR 22PF 1000V, C0G, 5%, RADIAL, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: C0G / NP0, euEccn: NLR, Kapazität: 22pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: MCC Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial Leaded, Betriebstemperatur, max.: 125°C, directShipCharge: 25.