MCDHT3120BA1 Panasonic Industrial Automation Sales
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: ETHERCAT DRIVE
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: MINAS A5 Series
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 30A
Interface: EtherCAT, USB
Type: Module
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 100 ~ 120VAC
Voltage - Load: 120V
Control / Drive Type: Servo AC
Wattage - Load: 750 W
Написати відгук
Description: ETHERCAT DRIVE, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: MINAS A5 Series, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 30A, Interface: EtherCAT, USB, Type: Module, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 100 ~ 120VAC, Voltage - Load: 120V, Number of Motors: 1, Motor Type: Servo, Control / Drive Type: Servo AC, Wattage - Load: 750 W.