MCDHT3120E
MCDHT3120E Panasonic Industrial Automation Sales
minas-a5-2_ctlg_e_201504.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: SERVO DRIVER 30A 120V LOAD
Packaging: Box
For Use With/Related Products: MINAS A5 Series
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 30A
Interface: RS-232, RS-485, USB
Type: Module
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 100 ~ 120VAC
Voltage - Load: 120V
Control / Drive Type: Servo AC
Wattage - Load: 750 W
Написати відгук
Description: SERVO DRIVER 30A 120V LOAD, Packaging: Box, For Use With/Related Products: MINAS A5 Series, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 30A, Interface: RS-232, RS-485, USB, Type: Module, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 100 ~ 120VAC, Voltage - Load: 120V, Number of Motors: 1, Motor Type: Servo, Control / Drive Type: Servo AC, Wattage - Load: 750 W.