Продукція > VIKING > MCF05KTB101104
MCF05KTB101104
MCF05KTB101104 Viking
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 0805
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Case - mm: 2012
Operating temperature: -55...125°C
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 0805, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating temperature: -55...125°C.