Продукція > VIKING > MCF06KTB101105
MCF06KTB101105
MCF06KTB101105 Viking
MCF_series.pdf
Виробник: Viking
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1206
Capacitance: 1µF
Mounting: SMD
Operating voltage: 100V
Tolerance: ±10%
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X7R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 1206, Capacitance: 1µF, Mounting: SMD, Operating voltage: 100V, Tolerance: ±10%, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Dielectric: X7R.