Продукція > VIKING > MCF06KTB250225
MCF06KTB250225
MCF06KTB250225 Viking
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 1206
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 2.2µF
Operating voltage: 25V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 1206, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 2.2µF, Operating voltage: 25V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC.