Продукція > VIKING > MCF06KTB250475
MCF06KTB250475
MCF06KTB250475 Viking
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 1206
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 25V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 1206, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 25V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C.