Продукція > VIKING > MCF06MTX6V3476
MCF06MTX6V3476
MCF06MTX6V3476 Viking
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 47uF; 6.3V; X5R; ±20%; SMD; 1206
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 6.3V
Case - mm: 3216
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...85°C
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X5R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 47uF; 6.3V; X5R; ±20%; SMD; 1206, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 6.3V, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...85°C, Kind of capacitor: MLCC, Dielectric: X5R.