Продукція > MAG LAYERS > MCI-2012-371-RU
MCI-2012-371-RU
MCI-2012-371-RU Mag Layers
MCI2012Series-RU.pdf
Виробник: Mag Layers
Description: CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 280mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 370 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 1954 шт:
Написати відгук
Description: CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 280mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 370 Ohms @ 100 MHz.