MCI-2012H-900
MCI-2012H-900 Pulse Electronics
MCI2012HSeries-RU.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 330mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 330mA, DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz.