Продукція > NXP USA INC. > MCIMX6D5EYM12AC
MCIMX6D5EYM12AC
MCIMX6D5EYM12AC NXP USA Inc.
IMX6SRSFS.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC MPU I.MX6D 1.2GHZ 624FCPBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 624-LFBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 1.2GHz
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C (TJ)
Core Processor: ARM® Cortex®-A9
Voltage - I/O: 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V