Продукція > MULTICOMP PRO > MCKSI240D10-LM+KPC-0A
MCKSI240D10-LM+KPC-0A
MCKSI240D10-LM+KPC-0A MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - MCKSI240D10-LM+KPC-0A - Halbleiterrelais, 10 A, 280 VAC, Panelmontage, Schraubbar, Nulldurchgang
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: Y-EX
Relaisanschlüsse: Schraubbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 280VAC
usEccn: EAR99
Regelspannung, max.: 32VDC
Regelspannung, min.: 4VDC
euEccn: NLR
Relaismontage: Panelmontage
Laststrom: 10A
Produktpalette: MCKS1
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: -
Schaltmodus: Nulldurchgang
Betriebsspannung, min.: 48VAC
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - MCKSI240D10-LM+KPC-0A - Halbleiterrelais, 10 A, 280 VAC, Panelmontage, Schraubbar, Nulldurchgang, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: Y-EX, Relaisanschlüsse: Schraubbar, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 280VAC, usEccn: EAR99, Regelspannung, max.: 32VDC, Regelspannung, min.: 4VDC, euEccn: NLR, Relaismontage: Panelmontage, Laststrom: 10A, Produktpalette: MCKS1, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: -, Schaltmodus: Nulldurchgang, Betriebsspannung, min.: 48VAC, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).