Продукція > MAG LAYERS > MCM-0905-102Y-E-RU
MCM-0905-102Y-E-RU
MCM-0905-102Y-E-RU Mag Layers
MCM0905102YE-RU.PDF
Виробник: Mag Layers
Description: CMC 1MH 700MA 2LN SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.350" L x 0.213" W (8.90mm x 5.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 700mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1 mH @ 100 kHz
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1MH 700MA 2LN SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.350" L x 0.213" W (8.90mm x 5.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.197" (5.00mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 700mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1 mH @ 100 kHz.