Продукція > MAG LAYERS > MCM-0905-901-E-RU
MCM-0905-901-E-RU
MCM-0905-901-E-RU Mag Layers
MCM0905901E-RU.PDF
Виробник: Mag Layers
Description: CMC 900UH 2A 2LN 900 OHM SMD
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.350" L x 0.213" W (8.90mm x 5.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 65mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 900 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 915 шт:
Написати відгук
Description: CMC 900UH 2A 2LN 900 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.350" L x 0.213" W (8.90mm x 5.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.197" (5.00mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 65mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 900 Ohms @ 100 MHz.