Продукція > MAG LAYERS > MCM-7060M-302-RU
MCM-7060M-302-RU
MCM-7060M-302-RU Mag Layers
MCM7060MSeries-RU.pdf
Виробник: Mag Layers
Description: CMC 900MA 2LN 3K OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 125V
Current Rating (Max): 900mA
DC Resistance (DCR) (Max): 75mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 3 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 1264 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 900MA 2LN 3K OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.150" (3.80mm), Voltage Rating - DC: 125V, Current Rating (Max): 900mA, DC Resistance (DCR) (Max): 75mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 3 kOhms @ 100 MHz.