Продукція > MAG LAYERS > MCM-9070M-102-RU
MCM-9070M-102-RU
MCM-9070M-102-RU Mag Layers
MCM-9070M-SERIES-RU.pdf
Виробник: Mag Layers
Description: CMC 4A 2LN 1K OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.189" (4.80mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 875 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 4A 2LN 1K OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.189" (4.80mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.