Продукція > VISHAY > MCN1001X104KTB
MCN1001X104KTB
MCN1001X104KTB Vishay
mcn.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic Network 0.1uF 50V X7R 10% SIP 9 Capacitor 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MCN1001X104KTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCN1001X104KTB MCN1001X104KTB Виробник : Vishay / Techno Capacitor Arrays & Networks 10pin.1uF 10% X7R