Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MCS04020C4649FE000
MCS04020C4649FE000
MCS04020C4649FE000 Vishay / Beyschlag
Виробник: Vishay / Beyschlag
Thin Film Resistors - SMD MCS 0402-50 1% E0 46R4
на замовлення 8880 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0402 46.4 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCS04020C4649FE000 MCS04020C4649FE000 Виробник : Vishay mcx0x0xpro.pdf Res Thin Film 0402 46.4 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical