Продукція > MIDAS DISPLAYS > MCT024L6W240320PML
MCT024L6W240320PML
MCT024L6W240320PML Midas Displays
MCT024L6W240320PML.pdf
Виробник: Midas Displays
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Viewing Area: 36.72mm W x 48.96mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Controller Type: ILI9341
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)