Продукція > VISHAY > MCT06030C1113DP500
MCT06030C1113DP500
MCT06030C1113DP500 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 111kΩ; 0.125W; ±0.5%; MCT0603; 0; 75V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 0603
Power: 0.125W
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Resistance: 111kΩ
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 111kΩ; 0.125W; ±0.5%; MCT0603; 0; 75V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: MCT0603, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0603, Power: 0.125W, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Resistance: 111kΩ, Version: 0, Case - mm: 1608.