Продукція > VISHAY > MCT06030C1180FP500
MCT06030C1180FP500
MCT06030C1180FP500 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 118Ω; 0.125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: MCT0603
Power: 0.125W
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±1%
Case - inch: 0603
Operating voltage: 75V
Resistance: 118Ω
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 118Ω; 0.125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: MCT0603, Power: 0.125W, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±1%, Case - inch: 0603, Operating voltage: 75V, Resistance: 118Ω, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Version: 0, Case - mm: 1608, Type of resistor: thin film.