Продукція > VISHAY > MCT06030C1378FPW00
MCT06030C1378FPW00
MCT06030C1378FPW00 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1.37Ω; 0.125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.125W
Roll diameter max.: 330mm
Tolerance: ±1%
Resistance: 1.37Ω
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Operating voltage: 75V
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1.37Ω; 0.125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V, Version: 0, Case - mm: 1608, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.125W, Roll diameter max.: 330mm, Tolerance: ±1%, Resistance: 1.37Ω, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Operating voltage: 75V, Case - inch: 0603, Manufacturer series: MCT0603.