Продукція > VISHAY > MCT06030C1403DPW00
MCT06030C1403DPW00
MCT06030C1403DPW00 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 140kΩ; 0.125W; ±0.5%; MCT0603; 0; 75V
Case - mm: 1608
Resistance: 140kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 75V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Version: 0
Manufacturer series: MCT0603
Roll diameter max.: 330mm
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 140kΩ; 0.125W; ±0.5%; MCT0603; 0; 75V, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 140kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 75V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Version: 0, Manufacturer series: MCT0603, Roll diameter max.: 330mm.