Продукція > VISHAY > MCT06030C1624FPW00
MCT06030C1624FPW00
MCT06030C1624FPW00 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1.62MΩ; 0.125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V
Case - mm: 1608
Resistance: 1.62MΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: MCT0603
Version: 0
Operating voltage: 75V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Roll diameter max.: 330mm
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1.62MΩ; 0.125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1.62MΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: MCT0603, Version: 0, Operating voltage: 75V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Roll diameter max.: 330mm.