Продукція > VISHAY > MCT06030C1874FPW00
MCT06030C1874FPW00
MCT06030C1874FPW00 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1.87MΩ; 0.125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: MCT0603
Version: 0
Type of resistor: thin film
Power: 0.125W
Roll diameter max.: 330mm
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Operating voltage: 75V
Case - inch: 0603
Resistance: 1.87MΩ
Case - mm: 1608
Mounting: SMD
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1.87MΩ; 0.125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: MCT0603, Version: 0, Type of resistor: thin film, Power: 0.125W, Roll diameter max.: 330mm, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Operating voltage: 75V, Case - inch: 0603, Resistance: 1.87MΩ, Case - mm: 1608, Mounting: SMD.