Продукція > VISHAY > MCT06030C1890DP500
MCT06030C1890DP500
MCT06030C1890DP500 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 189Ω; 0.125W; ±0.5%; MCT0603; 0; 75V
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thin film
Manufacturer series: MCT0603
Power: 0.125W
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±0.5%
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Operating voltage: 75V
Resistance: 189Ω
Mounting: SMD
Version: 0
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 189Ω; 0.125W; ±0.5%; MCT0603; 0; 75V, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thin film, Manufacturer series: MCT0603, Power: 0.125W, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±0.5%, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Operating voltage: 75V, Resistance: 189Ω, Mounting: SMD, Version: 0.