Продукція > VISHAY > MCU08050C1781FP500
MCU08050C1781FP500
MCU08050C1781FP500 VISHAY
62.pdf
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 1.78kΩ; 200mW; ±1%; 150V; -55÷155°C
Operating voltage: 150V
Mounting: SMD
Type of resistor: thin film
Operating temperature: -55...155°C
Body dimensions: 2x1.25x0.45mm
Tolerance: ±1%
Power: 0.2W
Quantity in set/package: 5000pcs.
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Case - inch: 0805
Resistance: 1.78kΩ
Case - mm: 2012
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 1.78kΩ; 200mW; ±1%; 150V; -55÷155°C, Operating voltage: 150V, Mounting: SMD, Type of resistor: thin film, Operating temperature: -55...155°C, Body dimensions: 2x1.25x0.45mm, Tolerance: ±1%, Power: 0.2W, Quantity in set/package: 5000pcs., Temperature coefficient: 50ppm/°C, Case - inch: 0805, Resistance: 1.78kΩ, Case - mm: 2012.