Продукція > VISHAY > MCU08050C2431FP500
MCU08050C2431FP500
MCU08050C2431FP500 Vishay
mcx0x0xpro.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0805 2.43K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCU08050C2431FP500 Виробник : Vishay / Beyschlag Thin Film Resistors - SMD MCU 0805-50 1% P5 2K43