Продукція > VISHAY > MCU08050C3300FPW00
MCU08050C3300FPW00
MCU08050C3300FPW00 Vishay
mcx0x0xpro.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0805 330 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MCU08050C3300FPW00 Виробник : Vishay / Beyschlag Thin Film Resistors - SMD MCU 0805-50 1% PW 330R