Продукція > VISHAY > MCU08050C4421FP500
MCU08050C4421FP500
MCU08050C4421FP500 Vishay
mcx0x0xpro.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0805 4.42K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical
Написати відгук