MCW0406MC2551FP500
MCW0406MC2551FP500 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
mcw406atpre.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 2.55K OHM 1% 0.3W 0604 WIDE
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 0604 (1610 Metric), 0406
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.059" W (1.00mm x 1.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0406
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Resistance: 2.55 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 2.55K OHM 1% 0.3W 0604 WIDE, Power (Watts): 0.3W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 0604 (1610 Metric), 0406, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.059" W (1.00mm x 1.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0406, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Resistance: 2.55 kOhms.