MCW0612MC1000FP500
MCW0612MC1000FP500 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
mcw0406atpro.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 100 OHM 1% 1W 1206 WIDE
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.122" W (1.60mm x 3.10mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 100 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100 OHM 1% 1W 1206 WIDE, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.122" W (1.60mm x 3.10mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 100 Ohms.