Продукція > JC ANTENNA > MCXIPEX2109003
MCXIPEX2109003 JC Antenna
MCXIPEX2109003-aidqpBpmKjiRljSkplrmqlij.pdf
Виробник: JC Antenna
Description: COAX CBL MHF1 TO MCX 8.2"
Packaging: Bag
Length: 8.268" (210.00mm)
Style: I-PEX MHF1 to MCX
Cable Type: RG-178
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
Part Status: Active
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL MHF1 TO MCX 8.2", Packaging: Bag, Length: 8.268" (210.00mm), Style: I-PEX MHF1 to MCX, Cable Type: RG-178, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms.