Продукція > JC ANTENNA > MCXIPEX2559005
MCXIPEX2559005 JC Antenna
MCXIPEX2559005-aidqoBpmKjiRljSkplriploj.pdf
Виробник: JC Antenna
Description: CBL ASSY MHF1-MCX PL-PL 10.039"
Packaging: Bag
Length: 10.039" (255.00mm)
Style: IPEX MHF1 to MCX
Cable Type: RG-178
1st Connector: MCX Plug, Right Angle
2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY MHF1-MCX PL-PL 10.039", Packaging: Bag, Length: 10.039" (255.00mm), Style: IPEX MHF1 to MCX, Cable Type: RG-178, 1st Connector: MCX Plug, Right Angle, 2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms.