Продукція > AVX > MD011A102JAB
MD011A102JAB
MD011A102JAB AVX
dipguard-776726.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volt 1000pF 5% C0G
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD011A102JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD011A102JAB MD011A102JAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 2-DIP