Продукція > AVX > MD011C102MAB
MD011C102MAB
MD011C102MAB AVX
dipguard-776726.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 1000pF 100volts X7R 20%
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD011C102MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD011C102MAB MD011C102MAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 2-DIP