MD011C103JAB
MD011C103JAB KYOCERA AVX
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .01uF X7R 5 % 0.325 in
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD011C103JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD011C103JAB MD011C103JAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 0.01uF 100volts X7R 5%
на замовлення 140 шт:
MD011C103JAB MD011C103JAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 2-DIP