Продукція > AVX > MD011C333KAB
MD011C333KAB
MD011C333KAB AVX
dipguard-776726.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 0.033uF 100volts X7R 10%
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD011C333KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD011C333KAB MD011C333KAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 0.033UF 100V X7R 2-DIP