MD011X102KRA
MD011X102KRA KYOCERA AVX
dipguard-3162713.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1000 pF 10 % 0.325 in
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук