MD012A470KAB
MD012A470KAB KYOCERA AVX
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 47PF 200V NP0 2-DIP
Tolerance: ±10%
Packaging: Tube
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm)
Capacitance: 47 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47PF 200V NP0 2-DIP, Tolerance: ±10%, Packaging: Tube, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm), Capacitance: 47 pF.