Продукція > AVX > MD015A101KAB
MD015A101KAB
MD015A101KAB AVX
dipguard-776726.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 100pF 50volts C0G 10%
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD015A101KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015A101KAB MD015A101KAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 100PF 50V NP0 2-DIP