MD015A102KAB
MD015A102KAB KYOCERA AVX
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 50V NP0 2-DIP
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 1300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 50V NP0 2-DIP, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції MD015A102KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015A102KAB MD015A102KAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 1000pF 50volts C0G 10%
на замовлення 300 шт:
MD015A102KAB dipguard.pdf
MD015A102KAB MD015A102KAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard-3162713.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF C0G (NP0) 10 % 0.325 in