Продукція > AVX > MD015A121KAB
MD015A121KAB
MD015A121KAB AVX
dipguard-776726.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 120pF 10%
на замовлення 228 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD015A121KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015A121KAB MD015A121KAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 120PF 50V NP0 2-DIP