MD015A200JAB
MD015A200JAB KYOCERA AVX
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 20PF 50V NP0 2-DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 20pF 5% C0G.
Інші пропозиції MD015A200JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015A200JAB MD015A200JAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 20pF 5% C0G