MD015A221KAB
MD015A221KAB KYOCERA AVX
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 220 pF C0G (NP0) 10 % 0.325 in
на замовлення 440 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD015A221KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015A221KAB MD015A221KAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 220pF 50volts C0G 10%
на замовлення 150 шт:
MD015A221KAB MD015A221KAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 220PF 50V NP0 2-DIP